APMOKĖJIMO INFORMACIJA

Galimi apmokėjimo būdai:

1. Banko pavedimu

Vykdant banko pavedimą, pervesti pinigus reikia į žemiau nurodytą sąskaitą. Tai padaryti patariame kuo anksčiau, nes užsakytas prekes pristatome, tik gavę pavedimo patvirtinimą. Įprastai tokia informacija mus pasiekia per vieną darbo dieną.

MB “Tsatsa LT”
Įm.kodas 303401357
PVM kodas LT100008879815
Mėtų g. 20a-1, Bukiškis, Vilniaus raj.

Mokėjimo paskirtis: pirkėjo Vardas Pavardė, Prekės pavadinimas

2. Mokant kurjeriui

Kurjeriui pristačius prekes į namus, turėsite jam sumokėti tikslią pinigų sumą. Taikomi papildomi mokesčiai: 1.50€ mokant grynais, mokant kortele 1.50€ + 0.8% 

3. Per Paysera.lt sistemą

„Paysera LT“  – lietuviško kapitalo bendrovė teikianti elektroninio atsiskaitymo paslaugas visame pasaulyje. Įmonė sukūrė ir administruoja atsiskaitymo sistemą „Paysera“. „Paysera LT“ bendradarbiauja su partneriais iš daugiau nei 184 pasaulio valstybių. Visi jūsų pervedami pinigai bus saugūs ir jiems nekils jokios rizikos.

Elektroninė bankininkystė. Pasirinkus apmokėjimą per el. bankininkystę, integruota sistema automatiškai užpildo reikalingus laukelius pagal Jūsų pateiktą užsakymą. Jums tereikia vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie atliktą užsakymą sužinome iškart po sėkmingo atsiskaitymo.

Visame pasaulyje. Pasirinkus, jog apmokėjimą darysite iš kitos valstybės, Jums bus suteiktos skirtingos mokėjimo galimybės, iš kurių galėsite pasirinkti Jums patogiausią. Populiariausiomis laikomos: Visa, Mastercard, Meastro, Tarptautiniai mokėjimai ir Paysera.

 

Kitos mokėjimo sistemos. Pasirinkus vieną iš šių apmokėjimo būdų, „Paysera.lt“ sistema Jums sugeneruos prekės apmokėjimo kvitą, kurį atsispausdinus užsakymą turėsite apmokėti pasirinktoje apmokėjimo vietoje. Jei mokėjimas nebus atliktas per 48 val., pasirinktas užsakymas bus atšauktas.

Kaip žinoti, ar pavedimas sėkmingas?

Sėkmingai atlikus apmokėjimą, apie tai būsite informuoti elektroniniu paštu. Paruošus ir išsiuntus siuntą, jos sekimo numerį atsiųsime el. paštu arba trumpąja žinute.

 

Ar perkant prekę (prekes) išrašoma sąskaita faktūra?

Pageidaujant sąskaita faktūra gali būti išrašoma.

 

Jei turite papildomų klausimų  mielai atsakysime! 

Skambinkite mums telefono: +370 616 55050 arba susisiekitme el.pašt info@tsatsa.lt 

KONTAKTAI

MB “Tsatsa LT”
Įm.kodas 303401357
PVM kodas LT100008879815
Mėtų g. 20a-1, Bukiškis, Vilniaus raj.
+370 616 55050